Contact

Team Vakbekwaam Worden

Het team Vakbekwaam Worden is altijd bereikbaar voor vragen of opmerkingen.


Nijmeegseweg 42

Postbus 11

5900 AA Venlo


T. 088-1190590

E. opleidenbrw@vrln.nl

Team Vakbekwaam Worden VRLN

Guido van Herten

Teamcoördinator Vakbekwaam Worden

T: +31 (0)88 11 90 536

M: +31 (0)6 30 142 836

E: g.v.herten@vrln.nl

Evert-Jan de Beijer

Trajectbegeleider / Docent

T: +31 (0)88 11 90 535

M: +31 (0)6 53 510 766

E: e.debeijer@vrln.nl


Guido Frenken

Trajectbegeleider / Docent

T: +31 (0)88 11 90 731

M: +31 (0)6 20 035 759

E: g.frenken@vrln.nl

Brigitte Kessels

Trajectbegeleider

T: +31 (0)88 11 90 540

M: +31 (0)6 51 304 089

E: b.kessels@vrln.nl

Marike Steinmann

Opleidingscoördinator

T: +31 (0)88 11 91 378

M: +31 (0)6 55 28 5 881

E: m.steinmann@vrln.nl

Patrick Lemmen

Opleidingscoördinator

T: +31 (0)88-1190948

M: +31 (0)6- 46820698

E. p.lemmen@vrln.nl


Willy Piepenbrock

Opleidingscoördinator

T: +31 (0)88 11 90 940

E: w.piepenbrock@vrln.nl

Annette Lianes-Barten

Administratief medewerker opleiden

T: +31 (0)88 11 90 915

E: a.barten@vrln.nl

Eric Martens

Medewerker Opleiden Functioneel Beheerder VP/ELO

T: +31 (0)88 11 90 537

M: +31 (0)6 20 039 778

E: e.martens@vrln.nl

Mariëlle Alders

Adm ondersteuning/ELO

T: +31 (0)88-1190295

M: +31 (0)653513916

E: m.alders@vrln.nl

Marthijn Konings

Medewerker opleiden/oefenen A

T: +31 (0)88 11 90 538

M: +31 (0)653513916

E: m.konings@vrln.nl

Sil van Hees

Medewerker Vakbekwaam

T: +31 (0)88 11 90 662

M: +31 (0)6 52 567 648

E: s.van.hees@vrln.nl

Anja Hermens

Adviseur kwaliteit VMO vakbekwaamheid

T: +31 (0)88 11 91 266

M: +31 (0)6 11 312 957

E: a.hermens@vrln.nl

Veiligheidsregio Zeeland

T: 0118- 42 11 00

E: opleidingen@vrzeeland.nl


Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant

T: 088- 225 00 62

E: opleidingen@brandweermwb.nl


Veiligheidsregio Brabant-Noord

T: 06- 54 65 88 21

E: g.vandeven@brwbn.nl


Veiligheidsregio Brabant-Zuidoost

T: 040- 220 32 03

E: infovakbekwaamheid@vrbzo.nl


Veiligheidsregio Limburg-Noord

T: 088- 119 05 90

E: opleidenbrw@vrln.nl

Veiligheidsregio Zuid-Limburg


Opleidingen middenkader

T: 06- 50 20 36 27

E: m.meisters@brwzl.nl


Manschap A en specialistische opleidingen

T: 06- 50 51 67 99

E: m.kaelen@brwzl.nl


Opleiding Brandweerchauffeur en rijbewijzen

T: 06- 50 20 34 70

E: r. pallada@brwzl.nl


Oefencoördinator en cursus oefenleider

T: 06- 50 20 33 61

E: m.schreurs@brwzl.nl